Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś jest id**tą to uważacie, że jest ruskim agentem.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

henryk - Treść tego przekazy cię przerosła. poproś księdza pe****la o intelektualną pomoc.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Fajnie jest strugać wariata, ludzie cie lekceważą a ty kręcisz dalej lody w dziesiątkach spółek z ruskim kapitałem jako agent wpływu

0

Zglos komentarz

Reklama