Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Na nich bym nie liczył. A tak z innej beczki. W kwesti rozliczeń. Kiedy u tych trzech panów pojawi się "wczesno poranna" ekipa wraz z prokuratorem, może jakaś konfiskata rozszerzona? Aa rozumiem, już wszystko na rodziny przepisali. Ale może niech wykażą jak "dorobili" się tego co przepisali, złotówe...
Na nich bym nie liczył. A tak z innej beczki. W kwesti rozliczeń. Kiedy u tych trzech panów pojawi się "wczesno poranna" ekipa wraz z prokuratorem, może jakaś konfiskata rozszerzona? Aa rozumiem, już wszystko na rodziny przepisali. Ale może niech wykażą jak "dorobili" się tego co przepisali, złotóweczka po złotóweczce. Doczekam się? Zaczynam wątpić. Złodziejstwo na wysokich stołkach zawsze popłaca, ot taka konkluzja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szary człowiek się w skarbówce pomyli o złotówkę to go później przez 5 lat pilnują i sprawdzają...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane