Reklama
Mówi się, że nie można poczuć aromatu zdjęcia.

Mówi się, że nie można poczuć aromatu zdjęcia.

przez neo86 — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
A
Agresor25 😏 Szyderca
1 rok temu

Biedny kierowca 😅

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nic nie czuję.

0

Zglos komentarz

P
pstawiarz 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Autobus jedzie hipisami.

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
1 rok temu

Taki trochę paradoks, czy to hipisi jadą autobusem, czy też zaś autobus, jedzie hipisami...?

0

Zglos komentarz

P
PanPantofelek 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Że kwaśno od potu?

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 rok temu

Wali jak w szkolnej szatni.

0

Zglos komentarz

Reklama