Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Bo i po co, jak nie ma czym. Faszysta Orban całkowicie zniszczył Węgry.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

A, wiesz dlaczego Węgrzy nic z tym nie robią ? Pomijając fakt absolutnej likwidacji przez Orbana, mediów niezależnych ?

0

Zglos komentarz

B
1 rok temu

Ten de**l również powinien trafić na śmietnik historii.

0

Zglos komentarz

Reklama