Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6I to te prawaki co mówiły ze Komorowski droższy od Angielskiej Królowej? Wasz typ prawaki? Przebił Komora dwukrotnie. A jako pobożby powinien być jak mnich i żyć w ubustwie swoich córeczek nie zatrudniać jako doradców prezydenta tylko po to aby miały pensje 15 tyś zł miesiecznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od kiedy 330 to 5 razy więcej niż 170? Tak, też uważam, że 330 na D**ę to o 300 za dużo ale ten wykres to manipulacja...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wydatki na tego pisowskiego buca i jego doradców którzy nie są w stanie nic sensownego doradzić to kryminał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ten wykres uwzględnia inflację? Wzrost cen/kosztów zakupu ruchomości, utrzymania nieruchomości? Wzrost cen dostaw materiałów eksploatacyjnych, obsługi wszelkiej maści, zatrudnienia kadr? Również co za tym idzie wzrost kosztów wyjazdów, delegacji, obsługi wizytatorów? To nie jest miarodajny wykre...
Czy ten wykres uwzględnia inflację? Wzrost cen/kosztów zakupu ruchomości, utrzymania nieruchomości? Wzrost cen dostaw materiałów eksploatacyjnych, obsługi wszelkiej maści, zatrudnienia kadr? Również co za tym idzie wzrost kosztów wyjazdów, delegacji, obsługi wizytatorów? To nie jest miarodajny wykres, bo nie podaje również ile za tę kwotę rok rocznie obsłużono i utrzymano wszystkiego, co wymieniłem powyżej. Wiesz, to że np. w 2011 wystarczyła mi stówa na pokaźne zakupy, nie znaczy że 13 lat później obejdę się taką samą kwotą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane