Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie PiSu nie są tacy głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi... za rzadow PiSu "Głupota zaczęła być towarem"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mówisz że nie są głupi, ale potrafili tak skutecznie rozpieprzyć aparat sprawiedliwości, popodkładać tyle "min" że rozliczenie ich będzie ciągnąć się latami z bardzo niewiadomym skutkiem. Zresztą większość z nich już posp.. a pozostali wkrótce to zrobią. A prokuratura mając do dyspozycji konfiskatę...
Mówisz że nie są głupi, ale potrafili tak skutecznie rozpieprzyć aparat sprawiedliwości, popodkładać tyle "min" że rozliczenie ich będzie ciągnąć się latami z bardzo niewiadomym skutkiem. Zresztą większość z nich już posp.. a pozostali wkrótce to zrobią. A prokuratura mając do dyspozycji konfiskatę rozszerzoną, nawet nie pozabezpieczała majątków. Tak to widzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko dzieki glupocie elektoratu patologii, ktory na to pozwolil, tym drobnym cwaniaczkom Kaczynskiego!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Młodzież kształcona w szkole ministra Czarnka po prostu szybko dorasta...Już niedługo wyzdycha ta młodzież i będzie spokój!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane