Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2On jest w opus Dei. Bóg go osądzi. Co nie slodomic mezali snickers65 victorzaz1???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawostka: złodzieje niższych szczebli( dyrektorzy , ich pełnomocnicy itp. Najpierw są zatrzymywani - doprowadzeni na przesłuchania , później ewentualnie osadzani w aresztach - a ich ,, mocodawcy , zasłaniają się jakimiś śmiesznymi immunitetami( nie powinny obowiązywać przy walach na 100.000 i wię...
Ciekawostka: złodzieje niższych szczebli( dyrektorzy , ich pełnomocnicy itp. Najpierw są zatrzymywani - doprowadzeni na przesłuchania , później ewentualnie osadzani w aresztach - a ich ,, mocodawcy , zasłaniają się jakimiś śmiesznymi immunitetami( nie powinny obowiązywać przy walach na 100.000 i więcej i chodzą bandziory na wolności i się śmieją i szydzą !!!!bedzie w koncu w tym biednym kraju porządek , czy nie???????😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane