Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Za to grupa wyznawców oszczanego dziada od wczoraj na Wiosce onanizuje się zakupem odkurzacza za 400zł i ekspresu za 2000zł. Tak to jest, jak w przewie modlitwy ogląda się TV Raspublika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz się zjawią jakieś pisoludy typu slodomic mezali victorzaz1 snikers45 lewaki i napiszą ale myrcha. A tam odkurzacz. To są dla tych prymitywnych drzewołazów afery. O pisowcaxh co z kradzieży przemysł zrobili się nie piszę. Bo to patrioci. Nasi lokalni złodzieje. A ksiądz pe****l na parafii to tr...
Zaraz się zjawią jakieś pisoludy typu slodomic mezali victorzaz1 snikers45 lewaki i napiszą ale myrcha. A tam odkurzacz. To są dla tych prymitywnych drzewołazów afery. O pisowcaxh co z kradzieży przemysł zrobili się nie piszę. Bo to patrioci. Nasi lokalni złodzieje. A ksiądz pe****l na parafii to tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane