Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Nie muszę rzecz jasna przypominać, że wygranie wyborów prezydenckich jest absolutnie kluczowe dla odbicia Polski z łap faszystów i autokratów – bo mimo wygranej sprzed roku, to wciąż się nie stało. Postępowanie Andrzeja Dudy, już jawnie wbrew polskim interesom narodowym pokazuje, że jeśli chce...
Nie muszę rzecz jasna przypominać, że wygranie wyborów prezydenckich jest absolutnie kluczowe dla odbicia Polski z łap faszystów i autokratów – bo mimo wygranej sprzed roku, to wciąż się nie stało. Postępowanie Andrzeja Dudy, już jawnie wbrew polskim interesom narodowym pokazuje, że jeśli chcemy mieć demokrację, musimy też mieć demokratycznego, mądrego prezydenta. - Eliza Michalik
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie musi. Ale jak przekonać tych z Chrzanowa na Lubelszczyźnie? Zwłaszcza, gdy oni nie chcą być przekonani?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane