Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Rydzyk uwielbia wypoczywać na plażach Dominikany, pławiąc się w ciepłym morzu i luksusie. Kiedy myślimy o księżach, pierwsze, co przychodzi na myśl, to skromność, służba ludziom, oddanie wierze. Jednak w świecie księdza Tadeusza Rydzyka, tego toruńskiego magnata medialno-biznesowego, rzeczywistość w...
Rydzyk uwielbia wypoczywać na plażach Dominikany, pławiąc się w ciepłym morzu i luksusie. Kiedy myślimy o księżach, pierwsze, co przychodzi na myśl, to skromność, służba ludziom, oddanie wierze. Jednak w świecie księdza Tadeusza Rydzyka, tego toruńskiego magnata medialno-biznesowego, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Niedawno Rydzyk miał się pochwalić Romanowi Giertychowi, że uwielbia wypoczywać na plażach Dominikany. Tak, dobrze przeczytaliście – Dominikana, nie jakaś tam skromna pustelnia w Beskidach, ale pełne przepychu, egzotyczne wybrzeże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane