Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6przecież bez kasy podatnika to im kasy na złote kościoły, kierowców w wypasionych brykach braknie. Jak tu panie żyć bez gosposi obsługi i kierowcy na zawołanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest już jakiś projekt,który wyprowadzi religie ze szkół i przedszkoli? Zabrali już fundusz kościelny? Wypowiedzieli konkordat? Nie,nie i jeszcze raz nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbyt wielu nie potrafi lub nie chce zrozumieć, że w kościele są tylko niewolnikami, niczym więcej......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo w Polsce ksiądz pe****l na parafii to tradycja. No prawicowy de**l
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak dla mnie ten człowiek jest chory z nienawiści. Czyli religii ma nie być w mediach publicznych to zakażmy polityki czy muzyki. Zabrońmy wszystkiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Religia to sci-fi i tyle. I nie powinno tego być nigdzie. Kościół katolicki to oaza moralności i miłości. A potem po geyowskiej orgii trupy wynoszą. Brawo ty. A ksiądz pe****l na parafii to tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiem Ci tak delikatnie. Umrzesz i nie znikniesz to Ci gwarantuje. W kazdym stadzie znajdzie się czarna owca czy owce ale to nie oznacza ze całe staro jest złe. Tak jak mówię po śmierci oczy się otworzą. Ani jeden uczony do dziś nie wyjaśnił jak powstał czas, dlaczego ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo panie Krzysztofie! Zgadzam się w stu procentach. Księży wysłać na Księżyc!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane