Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ja się na sex z żadnym wymienionym podmiotem na pewno nie piszę...co do wydźwięku apelu radzę się zapoznać z interpunkcją bo "opozycją PIS" to my jesteśmy. Powinno być Jeb** PIS, totalitarną opozycję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiocha do zdjęcia za przekleństwa a autor do zbanowania na zawsze. zamykam temat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypominam: Republika posiada TEN SAM stopień manipulacji co obecna TVP i od zawsze TVN. Dokładnie taki sam! Nie dajcie się zmylić. Ale jeśli lubicie ten post, to już chyba za późno... Nie o to, żeby nie "je..ć" Republiki, bo to kłamcy. Ale też "je..ć" innych. Oni ronią dokładnie to samo, tylko w d...
Przypominam: Republika posiada TEN SAM stopień manipulacji co obecna TVP i od zawsze TVN. Dokładnie taki sam! Nie dajcie się zmylić. Ale jeśli lubicie ten post, to już chyba za późno... Nie o to, żeby nie "je..ć" Republiki, bo to kłamcy. Ale też "je..ć" innych. Oni ronią dokładnie to samo, tylko w drugą stronę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane