Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Przekop, wykarczowany las pod Izerę, wszelkie fundacje (Dworczyk, Gliński etc), wille od Czarnka i tak można długo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jeszcze nic wszyscy jak mogą kradną oszukują tak ich je.. mać natura. Przeraża jednak to że nadal prawie 30 % Polaków jest za tymi kur...i. 8 lat i im tak łby skapslowali?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najgorze jest to że i tak znajdą się komuniści którzy na nich zagłosują a ich ciec Adrianoooo broni zaciekle interesów kacapow i to za nasze pieniądze:/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ooo przekop bardzo zły pomysł omg i cpk tez bardzo zły pomysł omg ja jebie jebnijcie sie w łeb, cos co moze z poczatku wydawac sie głupie jak mur na białorusi ktory wszyscy krytykowali nagle przeciwnicyu inaczej mowia terqaz, a przekop to zawsze alternatywa i uniezaleznienie, moze na razie jest...
ooo przekop bardzo zły pomysł omg i cpk tez bardzo zły pomysł omg ja jebie jebnijcie sie w łeb, cos co moze z poczatku wydawac sie głupie jak mur na białorusi ktory wszyscy krytykowali nagle przeciwnicyu inaczej mowia terqaz, a przekop to zawsze alternatywa i uniezaleznienie, moze na razie jest lipa ale jak putinowi odjebie całkiem to bedziecie inaczej mowic * * * * * KO * * * * * Pis * * * * * wiochę bo to sami platformersi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ooo przekop bardzo zły pomysł omg i cpk tez bardzo zły pomysł omg ja jebie jebnijcie sie w łeb, cos co moze z poczatku wydawac sie głupie jak mur na białorusi ktory wszyscy krytykowali nagle przeciwnicyu inaczej mowia terqaz, a przekop to zawsze alternatywa i uniezaleznienie, moze na razie jest...
ooo przekop bardzo zły pomysł omg i cpk tez bardzo zły pomysł omg ja jebie jebnijcie sie w łeb, cos co moze z poczatku wydawac sie głupie jak mur na białorusi ktory wszyscy krytykowali nagle przeciwnicyu inaczej mowia terqaz, a przekop to zawsze alternatywa i uniezaleznienie, moze na razie jest lipa ale jak putinowi odjebie całkiem to bedziecie inaczej mowic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane