Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Du*pa jest "odpowiedzialny" za niszczenie i osmieszanie Polski na swiecie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty durniu pisowski de**l w końcu skończy kadencje. A wtedy podejrzewam trybunał stanu. Chyba że ucieknie jak ci patriotyczni złodzieje. Romanowski obajtek Czarnecki gdzie oni są???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mezali - Masz rację, jest odpowiedzialny w dmuchaniu kraba. To że jesteś katolikiem, to znaczy, żeś bez mózgu i ślepy. Nie widzisz stawianego interesu oszczanego dziada ponad bezpieczeństwo Polski i Polaków. Mieliśmy dwóch prawacki prezydentów. Pierwszy kartofel wszystkich kartofli, drogi de**l wszy...
mezali - Masz rację, jest odpowiedzialny w dmuchaniu kraba. To że jesteś katolikiem, to znaczy, żeś bez mózgu i ślepy. Nie widzisz stawianego interesu oszczanego dziada ponad bezpieczeństwo Polski i Polaków. Mieliśmy dwóch prawacki prezydentów. Pierwszy kartofel wszystkich kartofli, drogi de**l wszystkich de**li. Gratuluje wyboru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
The Bill musi siedziec po swej nieudacznik kadencji , nie może inaczej być!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Premier nie powinien zwracać się do tego de**la "prezydencie", powinien nazywać dudę de**lem lub kr***nem bo to najbardziej do niego i pasuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane