Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Bo to P-utin i S-półka,mentalność ta sama,zniewolenie,podporządkowanie sobie wszystkich i wszystkiego,maksymalne posłuszeństwo,uzuroatorstwo,rządy stalinowskie,dyktatura,ale oczywiście wyznawcom tych de**li dobrze by było pod znakiem sierpa i młota,z cebulą słoniną i bimbrem na stole,patologii wię...

Bo to P-utin i S-półka,mentalność ta sama,zniewolenie,podporządkowanie sobie wszystkich i wszystkiego,maksymalne posłuszeństwo,uzuroatorstwo,rządy stalinowskie,dyktatura,ale oczywiście wyznawcom tych de**li dobrze by było pod znakiem sierpa i młota,z cebulą słoniną i bimbrem na stole,patologii więcej nic nie trzeba,zamroczone kk i ochłapami z pańskiego stołu pisomafii kmioty

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie mam nic przeciwko wiekszości z tych cytatów, op[rócz jednego. Jestem byłem i do mojej śmierci będę przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
1 rok temu

Pewnie, lepiej im w bidulu... ale i tak nie jestes przeciw ;)

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Zdelegalizować partie proputinowska działająca w naszym kraju natychmiast!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 rok temu

Nawet zestaw kolorów logo obu partii ten sam.

0

Zglos komentarz

Reklama