Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Bo to P-utin i S-półka,mentalność ta sama,zniewolenie,podporządkowanie sobie wszystkich i wszystkiego,maksymalne posłuszeństwo,uzuroatorstwo,rządy stalinowskie,dyktatura,ale oczywiście wyznawcom tych de**li dobrze by było pod znakiem sierpa i młota,z cebulą słoniną i bimbrem na stole,patologii wię...
Bo to P-utin i S-półka,mentalność ta sama,zniewolenie,podporządkowanie sobie wszystkich i wszystkiego,maksymalne posłuszeństwo,uzuroatorstwo,rządy stalinowskie,dyktatura,ale oczywiście wyznawcom tych de**li dobrze by było pod znakiem sierpa i młota,z cebulą słoniną i bimbrem na stole,patologii więcej nic nie trzeba,zamroczone kk i ochłapami z pańskiego stołu pisomafii kmioty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mam nic przeciwko wiekszości z tych cytatów, op[rócz jednego. Jestem byłem i do mojej śmierci będę przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie, lepiej im w bidulu... ale i tak nie jestes przeciw ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdelegalizować partie proputinowska działająca w naszym kraju natychmiast!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane