Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Te putinowskie łajno jeszcze nie raz będzie probowac demolek aż do wyborów prezydenckich,to śc****o z Żoliborza boi się odpowiedzialności karnej i nawołuje do różnych mniejszych lub większych zamieszek prowokacji awantur kosztem bezmózgowców,bo sam nic nie może,a hołota nieroby degeneraci nie mają c...
Te putinowskie łajno jeszcze nie raz będzie probowac demolek aż do wyborów prezydenckich,to śc****o z Żoliborza boi się odpowiedzialności karnej i nawołuje do różnych mniejszych lub większych zamieszek prowokacji awantur kosztem bezmózgowców,bo sam nic nie może,a hołota nieroby degeneraci nie mają co robić i pod różnymi de**lnymi hasłami tylko czekają aż ich napoleon wymlaska jak to jest źle w kraju,bo pisoputinowcy nie mogą bezkarnie krasc,a co za tym idzie nieroby nie dostaną dofinansowania na swoją bandyterke
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawactwo chce jakiś majdan w Warszawie po 16 dni robić aby pomóc putinowi w ataku na Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kłopot w tym, że oni i tak się zbiorą i pójdą. A potem będzie krzyk, że milicja bije patriotów. O to im kaman. Znam człowieka, który co roku przylatuje z UK bić się w ten dzień z policją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane