Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mój ojciec, też był aresztowany w PRL, w stanie wojennym. Za poglądy wolnościowe został wyrzucony z komunistycznej pracy. Założył firmę, został znienawidzonym przez bolszewickie, teraz katolickie pospólstwo prywaciarzem i do teraz nie musimy liczyć grosza do pierwszego. Nie dostał odszkodowania, jak...
Mój ojciec, też był aresztowany w PRL, w stanie wojennym. Za poglądy wolnościowe został wyrzucony z komunistycznej pracy. Założył firmę, został znienawidzonym przez bolszewickie, teraz katolickie pospólstwo prywaciarzem i do teraz nie musimy liczyć grosza do pierwszego. Nie dostał odszkodowania, jak tysiące innych działaczy. Tylko teraz musimy płacić wysokie podatki na pe****li w sutannach. Oto katolicka sprawiedliwość równiejszych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich pieniądze ich sprawa. Rudy też mógł dac 3 miliardy na onkologie a nie na TVP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty pisowski łachu. Jak Kurski dał to ryja nie darłeś. Kaczyński to GEY. Oszczany, śmierdzący moczem brudas
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane