Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Gwiazdkowicze właśnie dobijają Orlen. Jeszcze parę lat rządów KO i pójdą za złotówkę LOT i KGHM.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spółka PKP cargo w której pracował wujek. Prezydenta Andrzeja: DE**L: Dudy. Przed jego przyjściem akcje warte 90 zł spadły na 10 złotych. Takie mają kwalifikacje p**s kundle. Mało tego pytany o kwalifikacje powiedział cytuje: dużo jeździłem pociągami. I wszystko. Tak samo nawet stara obajtka będzie...
Spółka PKP cargo w której pracował wujek. Prezydenta Andrzeja: DE**L: Dudy. Przed jego przyjściem akcje warte 90 zł spadły na 10 złotych. Takie mają kwalifikacje p**s kundle. Mało tego pytany o kwalifikacje powiedział cytuje: dużo jeździłem pociągami. I wszystko. Tak samo nawet stara obajtka będzie miała lipę. Ona przez 30 lat nic nie wydała. Zero. Nie jadła nie było prądu wody. Zero wydatków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane