Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ciekawe czy o tym wspomną w tv republika???

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Ale tak jednorazowe czy cały miesiąc musi dzień w dzień przepraszać? Bo wiecie emerytury i renty różnego dnia miesiąca wpływają i nie wszyscy czytelnicy przeczytają...a zresztą i tak do nich nie dotrze że czytają stek klamst..

0

Zglos komentarz

Reklama