Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Gdzieś za dwa trzy pokolenia będą się dziwić czytając historie współczesna Polski,jak naród mógł być tak głupi i dopuścił to śc****o do jakiejkolwiek wladzy i co tu się w ogóle opierniczało przez te osiem lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Politolodzy łatwo wskażą, że jest to efekt antyestablishmentowego (jak to napisać po polsku?) nastawiemia społeczeństwa, spowodowanego pogardą dla zwykłych ludzi przez tenże. Jak to było? Aha: PiS pozwolił być chamstwu dumnym ze swojego chamstwa. A ostatnio okazało się, że również złodziejowi ze zło...
Politolodzy łatwo wskażą, że jest to efekt antyestablishmentowego (jak to napisać po polsku?) nastawiemia społeczeństwa, spowodowanego pogardą dla zwykłych ludzi przez tenże. Jak to było? Aha: PiS pozwolił być chamstwu dumnym ze swojego chamstwa. A ostatnio okazało się, że również złodziejowi ze złodziejstwa. Dodam, złość na establishment nie jest polska ale ogólnoświatowa. Stąd populiści i faszyści przy władzy, bo oferują proste rozwiązania skomplikowanych problemów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski zamalowal sie w rogu i moze byc niebezpieczny w swoim szalenstwie! Nie zazdroszcze takiej starosci...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński to GEY??? Koneser kocich otworków 😄😅😬🫢
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane