Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie to nie da. Prawacy, katolicy mają pamięć tygodniową do najbliższej spowiedzi. Później dysk jest czysty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak w ogóle to Błasik miał wylecieć za nieprawidłowości, ale Lech się postawił Rejtanem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodajmy jeszcze: kto wpisał sobie 10 kwietnia 2010 lot inspektorski, aby podwyższyć nalot przed wyprawą do kwatery NATO, aby dostać tam wyższe uposażenie i dlatego szalał po kabinie pilotów? Błasik.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto między innymi dostał - miliony odszkodowań w różnych formach ? Błasikowa .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zapomnijcie o złotych Błasikach wręczanych przez wdowę. „Podczas gali 10–lecia służby F–16 w polskich barwach, oprócz statuetek "Ikarów", piloci oraz dowódca 31 Pułku Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu otrzymali statuetki z wizerunkiem gen. Błasika”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane