Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Romek jak zwykle w swoim świecie: co by było gdyby... Co by było gdyby nie zemdlał podczas zatrzymania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wipler z konfederosji dostawał pieniądze na trolli. Jesteś jednym z nich??? Czy ty głupi byłeś od zawsze?? Kołchoźniku jeden
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczek prawosławny przygłupie. Za Tuska pójdzie dużo ludzi z tej prawicy siedzieć. Tylko de**l z Belwederu skończy kadencje. W tv republika nie mówili o wiplerze??? Dziwne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli udałoby im się to wpisać do Konstytucji, to i owszem. Natomiast Bodnarowi nawet ona nie przeszkadza w próbach obchodzenia prawa przy pomocy nawet nie ustaw, a rozporządzeń. Ukraińska "praworządność".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mo**a tępy polaczku granatem od pługu oderwany. Pis kradł na skalę przemysłową. Nie przeszkadza ci to. Pisowskie kundle jak Jakimowicz chwalą Białoruś. Ale to dobrze. Odkrywacie karty. Ruskie łachy. A Kaczyński to GEY 😄🤭🤣😂😆
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
My nie ale pisowska sekta klaskałby rękami i nogami. To jest ta subtelna różnica między wyborcą i sekciarzem z pisu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, że nie powinniśmy się też stosować do nielegalnego powołania Prokuratora Krajowego? Fakt.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane