Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Do upadłego śc****o. Nomen omen ten pajac też jest umoczony w sprawie tupolewa,.wiec ma się czego bać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja na miejscu Dudy odznaczył bym go jeszcze raz Orderem Orła Białego. A co?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale drugi raz? Bo w 2022 było tak "W piątek po godzinie 15 w Belwederze prezydent Andrzej Duda wręczył najwyższe odznaczenie państwowe - Order Orła Białego - założycielom i działaczom Komitetu Obrony Robotników z okazji 46. rocznicy powstania KOR. Odznaczeni zostali Antoni Macierewicz, Mirosław Choj...
Ale drugi raz? Bo w 2022 było tak "W piątek po godzinie 15 w Belwederze prezydent Andrzej Duda wręczył najwyższe odznaczenie państwowe - Order Orła Białego - założycielom i działaczom Komitetu Obrony Robotników z okazji 46. rocznicy powstania KOR. Odznaczeni zostali Antoni Macierewicz, Mirosław Chojecki oraz Piotr Naimski."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prokuratura już to sprawdziła, wybuchów zero.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda , ze ta Duda nie potrafi myśleć samodzielnie ……😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane