Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Największą tragedią jest to ze 20 tyś polskich oficerów IIRP nie podejmowało dosyć prób ucieczek. Dali się trzymać jak bydło za lichym płotem, liczyli ze na coś się przydadzą bolszewikom? A trzeba było uciekać z niewoli wracać do Polski i walczyć z Hitlerem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy kryminaliści , którzy przyłożyli choć palec lub słowo do tego kłamstwa i skorzystali chociaż z 1 złotówki naszej kasy , mając oczywiście choć odrobine honoru , powinni te kase oddać o poddać się dobrowolnej karze - a jak nie , to sady powinny ich skazać na 25 lat ciężkich robot za defraudacj...
Wszyscy kryminaliści , którzy przyłożyli choć palec lub słowo do tego kłamstwa i skorzystali chociaż z 1 złotówki naszej kasy , mając oczywiście choć odrobine honoru , powinni te kase oddać o poddać się dobrowolnej karze - a jak nie , to sady powinny ich skazać na 25 lat ciężkich robot za defraudacje!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsi to te generalskie plastusie. Bóg, brak honoru, putinowa rosija.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane