Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
Endriu117 🌟 Padawan
1 rok temu

Toż to Kawaler Orła Białego. Nasz pRezydent uhonorował go w 2022 roku.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

*pyr, pyr, pyr!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

bum bum bum....bo to były wybuchy a nie awaria

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

ale skąd to trzecie "bum" - miały być dwa wybuchy... czyżby antkowi dekiel wywaliło ;)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

To nie jest śmieszne, ten prawacko-katolicki de**l bawił się zabawkami za nasze pieniądze, których nigdy nie odzyskamy. To katolickie śc****o rozwaliło Wojsko Polskie, ustawiając swoją dziwkę, czyli katolickie śc****o Missiewicza ponad oficerów Polskiego Wojska.

0

Zglos komentarz

Reklama