Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zoltarxx - Nie wie, czy to się przejawia, ale tak mu to powiedział ksiądz ostatniej nocy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macierewicz pracuję od 68 roku dla Rosji. Apropo Tuska Niemca to jest kicz wymyślony przez tą szuję Kurskiego. Ojca podejrzewanego o pe****lie. Sprawa w toku. Kurski p**s łach wymyślił to kłamstwo o dziadku z wermachtu. A tępy lud pisowski. Uwierzył i powiela. Bo pisowcowi nikt nie wmówi że białe j...
Macierewicz pracuję od 68 roku dla Rosji. Apropo Tuska Niemca to jest kicz wymyślony przez tą szuję Kurskiego. Ojca podejrzewanego o pe****lie. Sprawa w toku. Kurski p**s łach wymyślił to kłamstwo o dziadku z wermachtu. A tępy lud pisowski. Uwierzył i powiela. Bo pisowcowi nikt nie wmówi że białe jest białe. A apropo pracy dla Niemiec to morawieckiego w IPN -ie jest teczka. Współpraca ze sztazi. Takie wasze ataki żałosne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy jeden telefon z Berlina i nagle plany polskiego rządu się zmieniają i to nieważne czy PiS czy PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane