Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Absolutnie się zgadzam. Pamiętam czasy Gomułki i do czasów pis nie było tylu złodziei , de**li, kłamców w rządzie. Nawet w tamtych czasach ówczesne Głowy naszego Państwa godnie ( jak tylko potrafiły i miały możliwości w czasie okupacji ruskiej ) nas reprezentowały. Myślę teraz pierwszy raz reprezen...
Absolutnie się zgadzam. Pamiętam czasy Gomułki i do czasów pis nie było tylu złodziei , de**li, kłamców w rządzie. Nawet w tamtych czasach ówczesne Głowy naszego Państwa godnie ( jak tylko potrafiły i miały możliwości w czasie okupacji ruskiej ) nas reprezentowały. Myślę teraz pierwszy raz reprezentuje nas de**l analfabeta bez wykształcenia i kwalifikacji. Podkreślam że Gomułka nie krył swoich ułomności i dla tego nigdy nie udawał że zna angielski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane