Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma telewizji publicznej to nie można kłamać i szczuć jak kiedyś. Prezesina zagubiony z przerażeniem w oczach próbuje jeszcze coś tam wykrzyczeć,lecz z tego stratega,najmądrzejszego człowieka na świecie został tylko obsrane kalesony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Strateg był z niego zacny, jak dysponował żydowską maszynką do podsłuchiwania opozycji. Teraz zachowuje się jak zagubiony bachor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczochu czasy się zmieniły. Nie odpowiadasz na pytania pseudo dziennikarzy. Skończyło się sr***e po gałęziach. Została wam żebrająca tv republika. Oni praktycznie nadają z Mińska. Zaprzyjaźnionego według aparatczyka pisowskiego Jakimowicza. DE**L z Belwederu skończy kadencje i wtedy kundle szczocho...
Szczochu czasy się zmieniły. Nie odpowiadasz na pytania pseudo dziennikarzy. Skończyło się sr***e po gałęziach. Została wam żebrająca tv republika. Oni praktycznie nadają z Mińska. Zaprzyjaźnionego według aparatczyka pisowskiego Jakimowicza. DE**L z Belwederu skończy kadencje i wtedy kundle szczochozbawa z Żoliborza zaczną uciekać. Albo zeznawać jeden na drugiego. Te k...y bez zasad sami siebie będą sprzedawać. Kwestia czasu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane