Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wróci. Jego serce bije dla mamony “Ubi thesaurus tuus, ubi cor tuum”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie będzie siedział, ale wy naiwni jesteście. Tam każdy na każdego coś ma. Żeby ktokolwiek z nich poszedł siedzieć potrzeba nam kogoś nowego, a nie ciągle na tych samych glosujecie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A na kogo? Na płciowych frustratów, którzy mówią, że kobieta to wyposażenie domu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co komuszki lgb towskie, Tramp zrobił waszej pupilce, Kameli z zadu jesien średniowiecza... Amerykanie oprzytomnieli po 4 latach degrengolady państwa i poszli po rozum do głów... A tymczasem po 4 latach tuskomanii, garstka lewackich oszołomów w podartych porciętach i dziurawych skarpetach dalej...
No i co komuszki lgb towskie, Tramp zrobił waszej pupilce, Kameli z zadu jesien średniowiecza... Amerykanie oprzytomnieli po 4 latach degrengolady państwa i poszli po rozum do głów... A tymczasem po 4 latach tuskomanii, garstka lewackich oszołomów w podartych porciętach i dziurawych skarpetach dalej będzie krzyczeć:***** ***, a reszta będzie gotowa nawet na samego belzebuba zagłosować, byleby tylko tego folksdojcza od koryta odsunąć...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane