Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przecież ten hój złamany prawie od roku nie przychodzi do roboty. To po co mu immunitet? Za wsiarz i doprowadzić przed komisję. A jak się będzie rzucał to pałą po plecach i gazem po mo****e.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pozbawić immunitetu?! Jakiego immunitetu? Ten hój od prawie roku nie przychodzi do pracy, ale do galerii handlowej łazi. Na skargi do prokuratury też łazi. Czas najwyższy złapać go za ten kanciasty łeb i siłą doprowadzić sQrwesyna przed komisję. A jak się będzie burzył, to pałą po plerach i gazem po...
Pozbawić immunitetu?! Jakiego immunitetu? Ten hój od prawie roku nie przychodzi do pracy, ale do galerii handlowej łazi. Na skargi do prokuratury też łazi. Czas najwyższy złapać go za ten kanciasty łeb i siłą doprowadzić sQrwesyna przed komisję. A jak się będzie burzył, to pałą po plerach i gazem po ryju. Dosyć bezkarności!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wniosek będzie, ale trzeba go jeszcze przegłosować,a to już nie takie pewne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane