Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Mialo byc tak pieknie przed kazdymi wyborami PiSu...cuda i dziwy, gruszki na wierzbie i "Dobre Zmiany" a oni tylko kradli 24 godziny na dobe! I TERAZ MAJA CZELNOSC ZEBRAC O POMOC? Ukradli miliardy!!!

0

Zglos komentarz

J
JohnyMarecki 🏹 Łowca
1 rok temu

ZŁODZIEJE.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

A gdzie ten złodziej i oszust się teraz podziewa???? Bo coś cicho o nim!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

D
djoshin 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ten to będzie arcy c**lem w pierdlu razem z zerem

0

Zglos komentarz

Reklama