Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie tylko sur%%%%%wie$$$lem, ale przede wszystkim prawacko-katolickim śc*****m.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie martwcie się. Nie będzie gdzie rodzić i problem się rozwiąże. A tak na poważnie to trzeba być zaplutym de**lem żeby twierdzić, że nie można usunąć ciąży z wymienionych przez tępaka powodów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojoj jak lewactwo kwiczy. Jak mi się to podoba
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Denis pisowski łachu. Ty się cieszysz że kobiety będą cierpieć. I nie mogą decydować o swoim ciele. Pokazujesz kundlu prawdziwą twarz p**su. No k...a de**l jak prezydent Andrzej Duda. Prawactwo kwiczybo już nie wróci do władzy. Mało tego większość z nich to przestępcy. Kwestia czasu wszyscy będą roz...
Denis pisowski łachu. Ty się cieszysz że kobiety będą cierpieć. I nie mogą decydować o swoim ciele. Pokazujesz kundlu prawdziwą twarz p**su. No k...a de**l jak prezydent Andrzej Duda. Prawactwo kwiczybo już nie wróci do władzy. Mało tego większość z nich to przestępcy. Kwestia czasu wszyscy będą rozliczeni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane