Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Gang Rudego w którym zresztą jest więcej żydków i ukropów niż Polaków to dla ciebie to samo co Polska?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dawaj tą większość. Wystarczy, że wymienisz 20 - 30 i nie musi niealfabetycznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gang rudego?? To ty jesteś wtedy z gangu szczochozbawa z Żoliborza. Słynnego pisowskiego kobieciarza🤣😂🫠😆. Tępy polaczku nie przeszkadza ci to że pis kradł na skalę przemysłową??? Patrioci z d**y wyjęci. Ksiądz ci każe ich popierać?? Niedorozwoju. K...a co za drzewołaz...
Gang rudego?? To ty jesteś wtedy z gangu szczochozbawa z Żoliborza. Słynnego pisowskiego kobieciarza🤣😂🫠😆. Tępy polaczku nie przeszkadza ci to że pis kradł na skalę przemysłową??? Patrioci z d**y wyjęci. Ksiądz ci każe ich popierać?? Niedorozwoju. K...a co za drzewołaz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polską i patriotyzmem wycierali sobie gęby żeby robić wały i kraść. Dla PiS to zawsze były puste slogany dla tępaków i Tarczyński o tym wie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak sobie myślę, że powinni się cieszyć, że nikt nie przekazał tego co gadali o Bidenie kiedy ten wygrał wybory ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane