Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sławomir Nowak został aresztowany w lipcu 2020 roku. Po 9 miesiącach sąd nie przedłużył aresztu...- Decyzja o tymczasowym areszcie była i jest zasadna - powiedział w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby to było takie proste,trzeba poczekać do maja,de**lowi z pałacu wkoncu skończy się bateria i jego narodowa wieloletnia głupota,niech on już durniem będzie u trampokminalisty. Pisomafia do kryminału.Nigdy więcej de**li w tym kraju,ten kraj nie zasłużył sobie na patologie psycho-socjopatów ,faszy...
Żeby to było takie proste,trzeba poczekać do maja,de**lowi z pałacu wkoncu skończy się bateria i jego narodowa wieloletnia głupota,niech on już durniem będzie u trampokminalisty. Pisomafia do kryminału.Nigdy więcej de**li w tym kraju,ten kraj nie zasłużył sobie na patologie psycho-socjopatów ,faszystow,nierobów pe****li obiboków drobnych cwaniaczków-zlodzieji ,glisty ludzkie-od kleru,po pis*de**li i ich betoniwych id**tow
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgadzam się. Owszem, do pierdla, ale nie będzie mi tu żarł ryżu za darmo. Ma zapier...ać na tę michę do usra.ej śmierci, i tyle. Najlepiej w kamieniołomach lub na budowie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy wreszcie sie nauczycie ze wasze opowiastki o pracy w kamieniolomach mozna w buty wsadzic. Praca wiezniow jest niewydajna, ekonomiczna wpadka. To jedynie do zabicia nudy dobre i tak jak w chalupnictwie zarobionych kilka groszy na ewentualne zycie po wyjsciu z ZK. na pierwszy miesiac.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak nissin, do pierdla go, bo mógłby w następnych demokratycznych wyborach wygrać, w ogóle wszystkich co nam zagrażają do pierdla, Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
val73 - Czyli uważasz, że okradanie Polski i Polaków jest wg standardów ideologii katolickiej OK?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane