Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Uf!!!! Udało się!!!! Taka była ich reakcja!!!!ruskie , śmierdzące onuce!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fotyga to k...a i kłamca. W sumie pisowcy tak mają. Jak była ministrem spraw zagranicznych zrzekła się w imieniu rządu polskiego reparacji wojennych od Niemiec. Oglądałem osobiście to w TV. A teraz ten prostak kłamie że ona nic nie podpisała. A jeśli coś podpisała to może ktoś jej podsunął do podpis...
Fotyga to k...a i kłamca. W sumie pisowcy tak mają. Jak była ministrem spraw zagranicznych zrzekła się w imieniu rządu polskiego reparacji wojennych od Niemiec. Oglądałem osobiście to w TV. A teraz ten prostak kłamie że ona nic nie podpisała. A jeśli coś podpisała to może ktoś jej podsunął do podpisania. I ona omyłkowo podpisała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane