Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8A wiesz, że jest kraj, w którym w święto niepodległości pali się mieszkania, dewastuje sklepy, napada się na obywateli, pali race oraz wdaje w bójki w policją?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To było kiedyś. Na szczęście palenie kobiet na stosach za bycie inteligentną już katolikom się znudziło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo nikt tak nie zdegenerowal nasrodu, jak PiS z sekta kosciola! Wszedzie klamstwa, ustawki, hipokryzja i oszustwa...oglupiania zacofanego narodu, zeby go oglupiac i okradasc!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
U nas też są. Myślę, że nie problem coś takiego znaleźć. Pewnie w większości miast są organizowane jakieś obchody. Wystarczy poszukać, a nie tylko na wiocha siedzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzięki pisowcom.i konfederuskom nie ma takiej opcji w stolicy. Slodomic tyle razy pisałeś z pogardą o tym niszowym portalu. Po c..j tu się wtedy wypowiadasz???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A u nas tradycja stało się napierd... Ultrasow z prawicy vs reszta Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytanie do tych "patriotów" biorących udział w marszu niepodległości, dlaczego zasłaniacie twarze, czy wstydzicie się że bierzecie udział w tej imprezie ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane