Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
raven1975 🏹 Łowca
1 rok temu

Kolejna kadencja tych p**suarowych jełopów i złodzieji. To z Polski nie było by co zbierać, wszystko sprzedane i rozkradzione. Mieli rozmach squr.wysyny...

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Czyli tak prawacko-katolickie złodzieje rozumieją patriotyzm i tłumami walą na pochód 11.11.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

A była to jedyna rentowna spółka PKP

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Ale se złodziej i zdrajca wykombinowali!!!!!!!!🤔🤔🤔🤔🤔🤔

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

z kogo się śmiejecie ? z siebie samych się śmiejecie ...

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jedg 26 firm w Polsce, które działają preznueba rynku kolejowym a tu się q DB czepiają. Żadna praca nie ĥańbi choćby bawet u Niemca który ma jednocyfrowy udział w przewozach kolejowych

0

Zglos komentarz

M
mordoklejas 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Kiedy się ktoś zajmie tym drugim darmozjadem DUDA z pseudo solidarności. UB naprawdę się dobrze okopało przez ostatnią dekadę.

0

Zglos komentarz

Reklama