Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
dario63 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jeszcze się nie napasli.

0

Zglos komentarz

J
Jerzy46352 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Beszczelny klecha?!! I co jeszcze ? Nie dość że nic nie robią dostają emerytury nie płacą podatków dostają pensje GWAŁCĄ DZIECI są bezkarni bo nie tolerują Polskiego prawa bzykają się na parafiach długo by wymieniać .rozkradli CAŁĄ POLSKĘ. SĄ AGRESORAMI Z WATYKANU innego państwa. Jak długo będziemy...

Beszczelny klecha?!! I co jeszcze ? Nie dość że nic nie robią dostają emerytury nie płacą podatków dostają pensje GWAŁCĄ DZIECI są bezkarni bo nie tolerują Polskiego prawa bzykają się na parafiach długo by wymieniać .rozkradli CAŁĄ POLSKĘ. SĄ AGRESORAMI Z WATYKANU innego państwa. Jak długo będziemy ich tolerować? Czy ten naród do końca zgłupiał P.S Czy katolicy wiedzą że wojtyła jp2 wiedział?

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Nie chcą wiedzieć, nie chcą o tym słyszeć albo uważają że to lewacka propaganda.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jeśli owieczki zobowiązywały się do jakichś wpłat, to wypadałoby się wywiązać. Ale jeśli niczego nie deklarowali, to niech klecha spada na drzewo.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wierzysz w urojonego boga to płać. Wiara dużo kosztuje.

0

Zglos komentarz

H
hellsing 😏 Szyderca
1 rok temu

To już rutyna,mają wpłacać i nie płakać.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Od co najmniej 25 lat, nie mam z nimi problemu, choć przyznaję, trochę trwało zanim nauczyli się, nie zbliżać do posesji. Rodzina wie, że w razie mojej śmierci mają mnie skremować i jak będzie taka możliwość, pochować urnę w ogrodzie, obok mojego ukochanego psa. Żadnych s**ienkowych pe****li i peder...

Od co najmniej 25 lat, nie mam z nimi problemu, choć przyznaję, trochę trwało zanim nauczyli się, nie zbliżać do posesji. Rodzina wie, że w razie mojej śmierci mają mnie skremować i jak będzie taka możliwość, pochować urnę w ogrodzie, obok mojego ukochanego psa. Żadnych s**ienkowych pe****li i pederastów, nie życzę sobie ani w trakcie mojego życia, ani po jego zakończeniu.

0

Zglos komentarz

Reklama