Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Dzieki takim ja Obajtek i reszta klubu milionerow PiSu, zlodziejstwo stalo sie sportem narodowym w Polsce!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Gdybym miał na koncie 2000,00 zł bez udokumentowania ich pochodzenia, to już by był na kolanach przez urzędnikiem US. A tutaj nic. Można ukraść 800 000,00zł i nic. Więc w Polsce nadal są równi i równiejsi!

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
1 rok temu

Pier dolenie, wiedzieli o tym od lat, wsadzili go do Orlenu,gdzie kradł już na miliony, zmieniła się władza mieli z nim zrobić porządek i co...i nic postraszyli komisjami chu j na nich położył, pojechał z tymi dwoma złodziejami do Brukseli, i śmieją się całemu narodowi w twarz.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Złodziejstwo jest podobno we krwi No i przechodzi z pokolenia na pokolenie !!!! Zal tylko , ze tych wstrętnych , złodziejskich łap nie ucinają…….😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama