Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Nie za wszystko należy obciążać PiS. Te afery nie byłyby wyciszone gdyby tylko PiS miał z nimi do czynienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te afery nie zastały wyciszone, tylko przykryte przez następne, a te przez następne, a te... I tak to działało. Do tego doszła ziobrowa prokuratura na polityczne zamówienie, która umarzała sprawy i wszystko się rozmyło, bo la wyborcy Pi$ najważniejsze, że dali 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moim zdaniem można teraz tylko zbierać materiały, po zmianie w Pałacu, można kuć dalej. Chwilowo okupujący tam nielegalny Anżej, ma przygotowane ułaskawienia z zatarciem wyroków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I nie bali się, że ktoś się dowie? No właśnie się dowiedzieliście i co? Brakuje możliwości załączania memów do komentów, było by ciekawiej. Ale każdy kto zna troche memików pozna o co mi chodziło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
aqq a któżto wycisza te afery? TVPinfo teraz rządowe? TVN? prokuratura Bodnara? czy sędziowie z justytucji? a może rząd?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego jeszcze nie na froncie w Donbasie? Razem z braćmi banderowcami nie odbija Krymu? Wypierdalaj na front! Wdeptywać Putina w ziemię!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dodam ceny węgla i problem z zakupem i sezonowo ceny cukru - gdzie podobno był skupowany z rynku aby podbić cenę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane