Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz rację, "łubu dubu" się dzieje. Na twoim miejscu pomyślałby jednak o finansach, bo PiS, Rydzyk i TV zaRubelka, bez waszego wsparcia, padną na ryj, nie zastanawiaj się nad sprawami, które i tak są poza jakimkolwiek zasięgiem twoich idoli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I nigdy nie było nigdzie żadnego PiSdzielca. I nie będzie. Nikt z tej mafii nic nie osiągnie na arenie międzynarodowej, bo to same darmozjady i miernoty, jak mawiał Piłsudski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mówił o protoplastach dzisiejszych pisowców. Z resztą jak się okazuje, miał rację, w wielu kwestiach. Np. "wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić", też pasuje do pisowców. Albo ogólnie o wszystkich - "racja jest jak d**a, każdy ma swoją". Ale najlepsze jest to, chyba miał na myśli Jarosława...
Mówił o protoplastach dzisiejszych pisowców. Z resztą jak się okazuje, miał rację, w wielu kwestiach. Np. "wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić", też pasuje do pisowców. Albo ogólnie o wszystkich - "racja jest jak d**a, każdy ma swoją". Ale najlepsze jest to, chyba miał na myśli Jarosława ten prorok: - "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skur@@@synem."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O "najmadrzejszym" Kaczynskim, nikt nie mowi w Europie i na nswiecie, to "krol" wschodnich wsi na granicy z Bialorusia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mamo, chwalą nas... (Strach coś więcej napisać bo tylu peowskich piesków tutaj ujada że po prostu strach żeby nie zagryzły)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze jedno powiedzenie Marszałka: religia jest dla ludzi bez rozumu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane