Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Kaczynski i PiS nie ma wiele do wyboru...sama holota i drobne cwaniaczki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coraz głębiej poznajemy prawacko-katolickie standardy. Człowiek z p**Sobory na słowo "dz***a" krzywi ryj, ale z możliwość skorzystania jej usług mlaska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od zarania w PiS rządzi selekcja negatywna. Im większa kreatura, tym wyżej zasiada. Motłoch pisowski znowu będzie miał okazję "błogosławić łono", które wydało alfonsa - faszystę. Co za obrzydliwa sekta!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nihil nove sub sole. KAŻDY P**Sman to alfons, dawno sprzedali swą matkę, Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tacy są najlepsi bo jak wygrają to się da ich trzymać w szachu oni tylko tak umieją rządzić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Qu…wa qu…wie łba nie urwie,to tak w skrócie o ich kandydacie,pisomafii i ich durnym elektoracie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak certyfikowany prawomocnymi wyrokami kłamca mógł być premierem, to czemu się dziwić. Takie są elity PiSdzielczej mafii faszystowskiej, tam bez wyroku nic nie znaczysz. Względnie jeszcze nie osądzonych przekrętów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane