Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Kaczynski i PiS nie ma wiele do wyboru...sama holota i drobne cwaniaczki!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Coraz głębiej poznajemy prawacko-katolickie standardy. Człowiek z p**Sobory na słowo "dz***a" krzywi ryj, ale z możliwość skorzystania jej usług mlaska.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
1 rok temu

Od zarania w PiS rządzi selekcja negatywna. Im większa kreatura, tym wyżej zasiada. Motłoch pisowski znowu będzie miał okazję "błogosławić łono", które wydało alfonsa - faszystę. Co za obrzydliwa sekta!

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

QrwaJegoMać! Kolejny pisowski kryształ.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej59897 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nihil nove sub sole. KAŻDY P**Sman to alfons, dawno sprzedali swą matkę, Polskę.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
1 rok temu

Tacy są najlepsi bo jak wygrają to się da ich trzymać w szachu oni tylko tak umieją rządzić.

0

Zglos komentarz

R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Qu…wa qu…wie łba nie urwie,to tak w skrócie o ich kandydacie,pisomafii i ich durnym elektoracie

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Jak certyfikowany prawomocnymi wyrokami kłamca mógł być premierem, to czemu się dziwić. Takie są elity PiSdzielczej mafii faszystowskiej, tam bez wyroku nic nie znaczysz. Względnie jeszcze nie osądzonych przekrętów.

0

Zglos komentarz

Reklama