Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Socjale robią ubustwo prawaki. Bo ludzie aby nie stracić jakiegoś dodatku mieszkaniowego czy innego nie idą do roboty. A potem mają 1/3 tych pieniędzy z mopsu co by mieli z pracy. Dlatego jak już się robi socjal to madrze tak jak na zachodzie. Np. w Holandii nie tracisz żadnego socjalu bo pracujesz....
Socjale robią ubustwo prawaki. Bo ludzie aby nie stracić jakiegoś dodatku mieszkaniowego czy innego nie idą do roboty. A potem mają 1/3 tych pieniędzy z mopsu co by mieli z pracy. Dlatego jak już się robi socjal to madrze tak jak na zachodzie. Np. w Holandii nie tracisz żadnego socjalu bo pracujesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mimo, że zdychają z głodu, w warunkach uwłaczających człowieczeństwu i tak zagłosują na kandydata, którego proboszcz wskaże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane