Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie słyszałem, by sąd olręgowy w Warszawie był upolityczniany w którąś stronę. No chyba, że myślisz, że partie delegalizuje premier, albo, że za wyroki odpowiedzialny jest premier. Może za pis. Poza tym, partia "Jaszczura" dostawała przelewy z Rosji... no wiesz, od tego państwa co chce nas podbić.
Nie słyszałem, by sąd olręgowy w Warszawie był upolityczniany w którąś stronę. No chyba, że myślisz, że partie delegalizuje premier, albo, że za wyroki odpowiedzialny jest premier. Może za pis. Poza tym, partia "Jaszczura" dostawała przelewy z Rosji... no wiesz, od tego państwa co chce nas podbić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mezali - Jesteś przesiąknięty prawacko-katolicką ideologią, w której nie ma miejsca na demokrację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mezali ty id**to ten psychol jest połączeniem bolszewika z ssmanem. Kocha Rosję tak jak p**s i konfederosja. Ale jedyne co go różni od wymienionych powyżej kundli. Jest fakt że ten psychol się z tym nie czai. Poza tym ten de**l siedział w więzieniu za czasów p**su. Zero to śc****o kazało go zamknąć....
Mezali ty id**to ten psychol jest połączeniem bolszewika z ssmanem. Kocha Rosję tak jak p**s i konfederosja. Ale jedyne co go różni od wymienionych powyżej kundli. Jest fakt że ten psychol się z tym nie czai. Poza tym ten de**l siedział w więzieniu za czasów p**su. Zero to śc****o kazało go zamknąć. Siedział za szczochozbawa z Żoliborza. Teraz go tylko zdelegalizowali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane