Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Ale ma psychopata papiery - to go nie zamkną??????😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Jakby sprzedawał ruskim, to by nie siedział.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Macior sprzedawał ruskim a nie siedzi.

0

Zglos komentarz

R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Palikot za nielegalną reklamę, a nie sprzedaż wódki dostał grzywnę. Siedzi za wielomilionowe wały.

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
1 rok temu

Chodzi o to, że Palikot tylko brał kasę, a nie sprzedawał... Taka delikatna różnica

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Różnica taka że palikotowi zaufali ci co są obecnie przy władzy i ich niby oszukał na hajs więc muszą się zemścić a macierewicz ich nie oszukał jedynie wałków na smoleńsku nakręcił a to boli mniej :)

0

Zglos komentarz

Reklama