Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mnie najbardziej poruszyło, że ta zgraja największych od trzydziestu lat nierobów nie "miała czasu" urlopów wykorzystać! Uważam że tym też powinien się PIP zajmować!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie właśnie po ponad 30 latach pracy , po wypłaceniu 6 emerytur , ZUS odebrał świadczenie emerytalne bez podania przyczyny, zostawiając mnie bez dachu nad głową i środków do życia. Łaskawie powiadomiono mnie o tym fakcie 2 tygodnie temu. Moja była emerytura była wyższa od rent alkoholowej o 300 PL...
Mnie właśnie po ponad 30 latach pracy , po wypłaceniu 6 emerytur , ZUS odebrał świadczenie emerytalne bez podania przyczyny, zostawiając mnie bez dachu nad głową i środków do życia. Łaskawie powiadomiono mnie o tym fakcie 2 tygodnie temu. Moja była emerytura była wyższa od rent alkoholowej o 300 PLN
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane