Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Po incydencie Brauna okazało się ilu jest ''Żymian" w polskim sejmie.Dla ilu osób Chanukija jest bardzo ważna.Proszę mi wytłumaczyć co ma do szukania ich kultura sejmie,niech sobie palą u siebie. Czy jeśli jestem pastafarianinem chciałabym tam urządzić obrządek to mogę? Aj, waj!To nie dobra o tym mó...
Po incydencie Brauna okazało się ilu jest ''Żymian" w polskim sejmie.Dla ilu osób Chanukija jest bardzo ważna.Proszę mi wytłumaczyć co ma do szukania ich kultura sejmie,niech sobie palą u siebie. Czy jeśli jestem pastafarianinem chciałabym tam urządzić obrządek to mogę? Aj, waj!To nie dobra o tym mówić ,to nie być koszerne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym przypadku Anno, muszę się z Tobą w 100% zgodzić. Sejm w świeckim kraju (świeckość RP reguluje ustawa, a nie konstytucja), powinien być oczyszczony z przedmiotów kultu. Wszystkich bez wyjątku, a kaplica jeśli już być musi, powinna być wielowyznaniowa, wzorem szpitali w USA. Symboli kultu nie po...
W tym przypadku Anno, muszę się z Tobą w 100% zgodzić. Sejm w świeckim kraju (świeckość RP reguluje ustawa, a nie konstytucja), powinien być oczyszczony z przedmiotów kultu. Wszystkich bez wyjątku, a kaplica jeśli już być musi, powinna być wielowyznaniowa, wzorem szpitali w USA. Symboli kultu nie powinno być tam albo wcale, albo powinny być chrześcijańskie, żydowskie, muzułmańskie, buddyjskie, taoistyczne, rastafariańskie, zaratusztriańskie, szintoistyczne,rodzimowiercze itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane