Reklama
Reklama

Komentarze

9
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Układu, który funkcjonował jako pompa ssąca środki z budżetu państwa. Zbudował też system przekupywania redakcji, gdzie szły ogromne pieniądze za milczenie. Dlatego dzisiaj Zbigniew Ziobro nie jest już tym politykiem, którego znamy. To małe przestraszone zwierzątko, które jeszcze głośno szczeka, jes...

Układu, który funkcjonował jako pompa ssąca środki z budżetu państwa. Zbudował też system przekupywania redakcji, gdzie szły ogromne pieniądze za milczenie. Dlatego dzisiaj Zbigniew Ziobro nie jest już tym politykiem, którego znamy. To małe przestraszone zwierzątko, które jeszcze głośno szczeka, jeszcze szczerzy kły, ale tak naprawdę nic nie może. Jedyna jego nadzieja to prezydent Duda z ułaskawieniem a w przyszłości Nawrocki.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Ziobro jeszcze dużo może: "CBA w likwidacji", prokuratorzy dalej prześladują i prowadzą absurdalne śledztwa, wielu sędziów z Pisowskiego błyskawicznego awansu - to wszystko jego ludzie paraliżujący rozliczenia...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Wsadźcie to zero do pierdla - miekiszon pierd……😂😂😤😤😤😤👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
1 rok temu

To że pójdzie siedzieć i znowu na naszym garnuszku to pikuś!!! Co z ukradzioną kasą przez pisoskie śc****a i czemu naród musi płacić dodatkowy podatek w postaci inflacji i innych oplat gaz prąd

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak to jest, jeśli ja powołuje komisję do szukania dziury w całym jest wszystko ok, zgodnie z prawem i konstytucją, a a jeśli to samo robi opozycja to już nie jest zgodne z prawem i trybunał konstytucyjny stwierdza nielegalność tej komisji, według Pana z tak jest

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Pierwszy przypadek, gdzie człowiek bez krtani swobodnie się wypowiada. To był cud, wstawiennictwo oszusta z Nazaretu i znaczy, że to zero jest co najmniej błogosławione.

0

Zglos komentarz

J
Jerzy46352 🌾 Wieśniak
1 rok temu

H mu w d. Pod sąd!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Ile trzeba palić aby dostać raka krtani prawaki? 2 paki dziennie? A gdy jesteś bogaty i to dla ciebie grosze te 17zl za pakę to ile byś palił 5? A może by tak zrobić używki prawaki na kartki. 1 paczka fajek dziennie albo 4 piwka. Aby się prawaki nie wykańczały?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Chcoaż jako lewak to jestem przeciw takim ograniczenim. Niech się prawaki wykańczają. Szkoda tylko ze tylko ci bogaci. Bo biedaków pracujących we fabryce nie stać na tyle papierosów aby sobie tak znszczyć zdrowie jak zero.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Nawet jak pójdzie siedzieć on i inni z pisu co kradli to ja się pytam kto zwróci nam te pieniadze!!!!!!! Konfiskata do drugiego powinowactwa i wysyłka do paki...tam im kasa nie potrzebna

0

Zglos komentarz

Reklama