Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Za czasow PRL latwo ich bylo poznac...mieli gumiaki i waciaki, Kaczynski wykapal holote, ubral w garniaki i zrobil z nich "nowa elyte", na wzor PRL...(popatrzcie tylko na ta facjate ze zdjecia)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie formy przekazu pisomafii z tylca wzięte wystarczą na nakarmienie swoich betonowych id****w i utwierdzenie tych kreator w de**lizmie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale co to zmienia? Że zero coś nabredził i co z tego? Sąd najwyższy we wszystkich izbach wydał uchwały w tej sprawie uznając zwierzchność zera? Każdy może nagadać dowolne głupoty. Przestraszył się doprowadzenia Pogonowskiego i taka była jego linia obrony. Głupia, de**lna, naiwna i infantylna, ale ty...
Ale co to zmienia? Że zero coś nabredził i co z tego? Sąd najwyższy we wszystkich izbach wydał uchwały w tej sprawie uznając zwierzchność zera? Każdy może nagadać dowolne głupoty. Przestraszył się doprowadzenia Pogonowskiego i taka była jego linia obrony. Głupia, de**lna, naiwna i infantylna, ale tylko na taką go stać, a innych mafiosów z PiSdzielczej mafii na tyle niestety nie i stąd ta euforia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to co za oferma przemawia z ambony - jakiś drobny kieszonkowiec pisowski??????🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane