Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Rekordowy wstyd na arenie międzynarodowej. Rekordowa.liczba nieporozumień z politykami innych krajów. Poza Węgrami i Białorusią. Jak mówił o Łukaszence chyba Karczewski. Łukaszenka to taki ciepły człowiek. A z San Escobar mamy jeszcze dobre relacje. Sory zapomniałem 🫠😁😁ԅ...
Rekordowy wstyd na arenie międzynarodowej. Rekordowa.liczba nieporozumień z politykami innych krajów. Poza Węgrami i Białorusią. Jak mówił o Łukaszence chyba Karczewski. Łukaszenka to taki ciepły człowiek. A z San Escobar mamy jeszcze dobre relacje. Sory zapomniałem 🫠😁😁😂🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam byś to zrobił pisoludzie. Ale dobrze wiesz że aktualny rząd jeśli ktoś coś ukradnie to odpowie za to. Poza tym p**s kradł na skalę przemysłową. Na każdym szczeblu. Tak samo Kaczyński ta fleja miał 8 lat wszystkie służby państwowe i nic na Tuska nie znalazł tak samo na Owsiaka. To dwaj najwięksi...
Sam byś to zrobił pisoludzie. Ale dobrze wiesz że aktualny rząd jeśli ktoś coś ukradnie to odpowie za to. Poza tym p**s kradł na skalę przemysłową. Na każdym szczeblu. Tak samo Kaczyński ta fleja miał 8 lat wszystkie służby państwowe i nic na Tuska nie znalazł tak samo na Owsiaka. To dwaj najwięksi wrogowie p**su i kościóła. Nawet mandatu nie znaleźli nie zapłaconego. Do dziś by aferę kręcili. Ciężko wręcz niemożliwe bronić pisoludów. Za duża skala złodziejstwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane